Sīkdatnes

Sīkdatņu politika

Lūdzam uzmanīgi izlasīt šo politiku pirms šīs vietnes lietošanas. Šajā politikā SIA „Illusion Rooms” (turpmāk – Illusion Rooms Riga) izskaidro, kā mēs izmantojam sīkdatnes. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka Jūs pieņemat šo politiku. Ja Jūs neakceptējat šo politiku, lūdzam nelietojiet šo vietni.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir maza apjoma faili, kas, izmantojot mājas lapu, tiek ielādētas lietotāja ierīcē.

Kādēļ sīkdatnes ir nepieciešamas

Interneta mājas lapām nav atmiņas. Ja lietotājs pārlūko dažādas mājas lapas, viņš netiek atpazīts kā viens un tas pats lietotājs. Sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atpazīt lietotāju. Tādēļ galvenā sīkdatņu funkcija ir ļaut tīmekļa serverim saglabāt informāciju par lietojamo valodu, valūtu utt.

Sīkdatņu izmantošana

Šī tīmekļa vietne izmanto šādas sīkdatnes:
Tehniskās sīkdatnes: lai nodrošinātu klientiem inovatīvu un draudzīgu vietni, Illusion Rooms Riga izmanto tehniskās sīkdatnes, kas ļauj izmantot vietni un nodrošina tās funkcionēšanu. Vietne pienācīgi funkcionē tikai pateicoties tehniskajām sīkdatnēm.
Funkcionālās sīkdatnes: tās ļauj atcerēties lietotāja opcijas, kā arī efektīvāk izmantot vietni. Pateicoties šīm sīkdatnēm, vietne atceras iepriekš izvēlēto valodu, valūtu, meklētās vai apskatītās izmitināšanas iespējas. Šo tipu sīkdatnes nav nepieciešamas vietnes funkcionēšanai, taču tās padara pārlūkošanu ērtāku.
Analītiskās sīkdatnes: šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai labāk saprastu, kā apmeklētājs izmanto vietni, kā arī lai uzlabotu vietnes funkcionēšanu. Ievāktie dati parāda saistītās vietnes, no kurām lietotājs ienāk, izmantojamās platformas tipu, datuma un laika informāciju, klikšķu skaitu, pārlūka aktivitāti, atslēgas vārdus, kā arī citu tekstu, kas tiek ievadīts, pārlūkojot vietni. Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas popularizēšanas kampaņām tiešsaistē, lai analizētu lietotāja rīcību, kad tiek pārraidīta reklāma.
Sīkdatņu uzglabāšanas termiņš
Sīkdatnēm ir dažādi uzglabāšanas termiņi. Garākais dažu sīkdatņu uzglabāšanas termiņš ir 5 gadi kopš pēdējā vietnes apmeklējuma. Visas sīkdatnes lietotājs var dzēst jebkurā laikā.
Trešo pušu sīkdatnes
Illusion Rooms Riga izmanto uzticamu un apstiprinātu reklāmas un mārketinga uzņēmumu pakalpojumus. Illusion Rooms Riga var izmantot trešo pušu sniegto informāciju analītiskiem mērķiem. Šo iemeslu dēļ ir nepieciešams izvietot trešo pušu sīkdatnes. Uzņēmumiem, kuru pakalpojumus izmanto Illusion Rooms Riga, ir pienākums informēt klientus par to aktivitātēm, kā arī piemērot augstus personas datu apstrādes standartus.

Illusion Rooms Riga sīkdatņu informācijas izmantošana

Illusion Rooms Riga var izmantot tikai Illusion Rooms Riga sīkdatnes. Trešās puses kontrolē sīkdatnes, kuras tās izmanto.

Sīkdatņu opciju izmaiņas

Izmantojot pārlūku iestatījumus (Internet Explorer, Safari, Firefox vai Chrome), lietotājs var izvēlēties atļautās un aizliegtās sīkdatnes. Iestatījumu atrašanās vieta pārlūkā ir atkarīga no pārlūka veida. Iestatījumus ir iespējams atrast caur „Help” funkciju. Ja lietotājs izvēlas atslēgt dažas sīkdatnes, dažas vietnes funkcijas var nedarboties.

Tīmekļa bāksignāli

Šajā vietnē tiek izmantoti bāksignāli. Tīmekļa bāksignāls ir mazs grafisks attēls, parasti ne lielāks par 1 pikseli, kas atrodas tīmekļa vietnē vai e-pastā. Šis attēls tiek izmantots kā tiešsaistes reklāma vai arī palīdz analizēt klienta rīcību un optimizē piedāvātos pakalpojumus.